FAQ

Czy konferencja jest płatna?

Zarówno konferencja Quality Excites, jak i towarzyszące jej cykliczne spotkania Quality Meetup są wydarzeniami bezpłatnymi. Oznacza to, że z tytułu uczestnictwa w nich nie są pobierane żadne opłaty.

Do kogo kierowana jest tematyka Quality Excites?

Wśród uczestników QE spotkać można przede wszystkim: inżynierów ds. jakości, testerów, programistów, kierowników projektów oraz projektantów. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się jedynie do tych grup docelowych. Zapraszamy wszystkich, których interesuje tematyka konferencji.

Czy muszę się zarejestrować na stronie, aby wziąć udział w konferencji jako jej uczestnik?

Tak. Rejestracja na konferencję jest bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w Quality Excites. Dotyczy to zarówno wykładów jak i warsztatów.

Kiedy startuje rejestracja dla uczestników konferencji?

Rejestracja na 7. edycję Quality Excites zostanie uruchomiona w II połowie maja 2018. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Przegapiłem rejestrację. Co teraz?

Czas, w którym trwa rejestracja, jest ściśle określony i tylko wtedy przyjmujemy zgłoszenia uczestników. O tym terminie informujemy odpowiednio wcześnie zarówno poprzez stronę www, jaki i nasze kanały social media. Ponieważ chętnych na konferencję jest o wiele więcej niż miejsc, nie dajemy możliwości dopisywania się po zakończeniu rejestracji. Byłoby to nie fair w stosunku do osób, które zdążyły.

Od czego zależy to, czy dostanę się na konferencję?

Przede wszystkim od uzasadnienia, jakie napiszesz w formularzu rejestracyjnym. Chcemy uniknąć działania na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”- dla nas najważniejsza jest kierująca Tobą motywacja do uczestnictwa w Quality Excites. Grupę warsztatową wybierają osoby prowadzące warsztaty, również na podstawie odpowiedzi na pytania.

Dostałem się na konferencję, ale nie mogę przyjść. Co teraz?

Jeżeli musisz zrezygnować z udziału w konferencji, koniecznie poinformuj nas o tym drogą mailową (kontakt@qualityexcites.pl). Twoją wejściówkę przekażemy osobie, która jest na liście rezerwowej.

Czy mogę oddać swoją wejściówkę wskazanej przez mnie osobie?

Nie ma możliwości odstępowania wejściówek wskazanym osobom. Pierwszeństwo mają osoby z listy rezerwowej, które dokonały rejestracji.

Czy organizator zapewnia posiłki?

Tak. Uczestnikom zapewniamy przekąski w przerwach kawowych oraz pełnowartościowy obiad.

Czy wszystkie prelekcje prowadzone będą w języku polskim?

Zazwyczaj prelekcje prowadzone są w języku polskim, ale tak naprawdę, wszystko zależy od naszych prelegentów. W tym roku na konferencji pojawią się zagraniczni goście specjalni, dlatego w agendzie znajdą się także wystąpienia w języku angielskim. Informacja o języku wystąpienia innym niż polski pojawi się w opisie prelekcji.

Czy istnieje możliwość obejrzenia online prelekcji po zakończeniu konferencji?

Za zgodą prelegentów, wszystkie wystąpienia w ramach bloków wykładowych będą nagrywane. Po zakończeniu konferencji najlepsze prelekcje, wyłonione za pośrednictwem głosowania w ankietach i w aplikacji mobilnej, będą publikowane na kanale YouTube Quality Excites. Natomiast, nie robimy streamingu na żywo z konferencji.

Chcę wystąpić jako prelegent, ale nie mam pomysłu na temat.

W tym roku już zakończyliśmy przyjmowanie propozycji wystąpień, a agenda jest dostępna na stronie (zobacz). Masz zatem kilka miesięcy, aby znaleźć temat, który do Ciebie pasuje.

Pamiętaj, że Quality Excites to konferencja, na której poruszane są tematy dotyczące jakości samego kodu oraz produktu końcowego, jak i całego procesu jego tworzenia. Oznacza to, że mówimy nie tylko o zagadnieniach stricte technicznych – czekamy również na prelekcje, które pomogą naszym uczestnikom lepiej organizować prace w ich zespołach i usprawnią komunikację zarówno na poziomie projektu, jak i z samym klientem.

Czy prelegenci otrzymują wynagrodzenie za udział w Quality Excites?

Organizatorzy zapewniają wszystkim prelegentom specjalnie przygotowane pakiety startowe, zwrot kosztów dojazdu na miejsce konferencji oraz nocleg w hotelu w Gliwicach. Jednakże, za przeprowadzenie prelekcji, prelegenci wyłonieni w akcji CFP nie otrzymują wynagrodzenia pieniężnego.

Organizator

Partner

Patroni honorowi

Wspierają nas

Nasi przyjaciele

Do poprawnego działania nasza strona wymaga cookies.